Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Text-ul de la informatiile personale ale unui user se vad in culoarea negru chiar daca in panoul de administrare am culoarea alb

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Rezolvat Text-ul de la informatiile personale ale unui user se vad in culoarea negru chiar daca in panoul de administrare am culoarea alb

Mesaj Scris de Cucciolo006 Lun Dec 20, 2010 3:50 pm

Text-ul de la informatiile personale ale unui user se vad in culoarea negru chiar daca in panoul de administrare am culoarea alb !

Uitati un print sa intelegeti mai bine:

Text-ul de la informatiile personale ale unui user se vad in culoarea negru chiar daca in panoul de administrare am culoarea alb Text-ul de la informatiile personale ale unui user se vad in culoarea negru chiar daca in panoul de administrare am culoarea alb


Poate fii ceva de la CSS ? Eu in PA => Afisare => Imagini si culori => Culori am culorile ca la tema originala..... dar se vad negru chiar daca la tema originala sunt albe Supărat . M-ati putea ajuta?


Edit: Gata, am rezolvat. Noroc

La informatiile personale erau toate puse pe negru de la alta tema pe care am avuto Foarte fericit
Cucciolo006

Cucciolo006
Membru Forumgratuit

Mesaje : 261
Varsta : 28
Localizare : Italy :)
Data înscrierii : 22/11/2010
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

http://graphic-art.hitforum.ro/
Cucciolo006 a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Rezolvat Re: Text-ul de la informatiile personale ale unui user se vad in culoarea negru chiar daca in panoul de administrare am culoarea alb

Mesaj Scris de ezlidor Lun Dec 20, 2010 4:59 pm

*** blocat
ezlidor

ezlidor
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 4045
Varsta : 34
Localizare : Iasi
Data înscrierii : 07/02/2008
Mulțumiri : 9
Internet Explorer punBB

https://help.forumgratuit.ro
ezlidor a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum