Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

De ce ati ales forumgratuit.ro ?

Pagina 8 din 20 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

De ce ati ales forumgratuit.ro ? - Pagina 8 Empty De ce ati ales forumgratuit.ro ?

Mesaj Scris de Matei. Mar Noi 09, 2010 10:58 pm

Rezumarea primului mesaj :

, de ce ai ales sa iti creezi un forum de pe platforma www.forumgratuit.ro ?

E o intrebare simpla, de pe urma acestei intrebari se pot discuta multe chestii necesare pentru cei care nu au aflat inca de acest serviciu.


Ultima editare efectuata de catre Matei. in Joi Dec 23, 2010 11:17 pm, editata de 1 ori
Matei.

Matei.
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 2326
Varsta : 32
Localizare : Deva - Nu ofer suport prin mesagerie!
Data înscrierii : 13/11/2009
Mulțumiri : 2
Internet Explorer phpBB3

Matei. a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

De ce ati ales forumgratuit.ro ? - Pagina 8 Empty Re: De ce ati ales forumgratuit.ro ?

Mesaj Scris de DivyaDulhan Vin Feb 04, 2011 1:40 pm

E simplu de utilizat,gratis,ti se ofera ajutor si multe alte beneficii!! Foarte fericit
DivyaDulhan

DivyaDulhan
Membru Forumgratuit

Mesaje : 70
Data înscrierii : 14/01/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://bano-main-mera-india.forumcreativ.ro
DivyaDulhan a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

De ce ati ales forumgratuit.ro ? - Pagina 8 Empty Re: De ce ati ales forumgratuit.ro ?

Mesaj Scris de tinkkker Vin Mar 25, 2011 6:09 pm

simplu,util si...GRATIS! Foarte fericit
avatar

tinkkker
Membru Forumgratuit

Mesaje : 74
Data înscrierii : 30/08/2010
Mulțumiri : 0
Internet Explorer Invision

http://www.fifa-legends.wikiforum.ro
tinkkker a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

De ce ati ales forumgratuit.ro ? - Pagina 8 Empty Re: De ce ati ales forumgratuit.ro ?

Mesaj Scris de hegedusu Lun Mar 28, 2011 9:22 pm

forumgratuit - cel mai benefic mod de a invata ce inseamna un site Fericit
hegedusu

hegedusu
Membru Forumgratuit

Mesaje : 81
Varsta : 29
Localizare : Timisoara
Data înscrierii : 22/03/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://insertart.forumz.ro
hegedusu a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

De ce ati ales forumgratuit.ro ? - Pagina 8 Empty Re: De ce ati ales forumgratuit.ro ?

Mesaj Scris de Magic Viv Joi Mar 31, 2011 6:39 am

Pai,este simplu si usor de utilizat in 2 luni deja am reusit sa invat tot ce se poate dupa parerea mea!

Felicitari,ForumGratuit
Magic Viv

Magic Viv
Membru activ

Mesaje : 632
Varsta : 29
Localizare : Nu ofer suport prin Mesaj Privat sau pe messenger.
Data înscrierii : 31/03/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://code.forumgratuit.ro/
Magic Viv a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

De ce ati ales forumgratuit.ro ? - Pagina 8 Empty Re: De ce ati ales forumgratuit.ro ?

Mesaj Scris de Vizitato Joi Mar 31, 2011 9:42 am

Sa mai mentionez ceva la ideea ca si altele au forum de suport: aici toti membrii, macar de staff, sunt tratati cu respect, indiferent de ce fac.Se vorbeste clar pe romana(staff-ul, membrii, unii, habar n-au sa lege 2 vorbe), intelegi totul, ti se explica si de 10 ori daca nu pricepi doar ca sa te ajute.Era o platforma de forumuri, care la inregistrare la nume forum scria ceva de genul: Aici punetzi numele forumuluy thau ..... Numai vorbiri de acestea "mature" de counter-strikeri, deci asa ca forumgratuit, partea cu forumul de suport, te ajuta sa pricepi totul in vorbe bine legate si corect scrise.

Am ales serviciu nu neaparat ca este usor de manevrat, ca usor de manevrat este si phpBB, care se stie ca este cea mai buna platforma, si chiar mult mai usor de manevrat ca aceasta cu mai multe oportunitati, dar mi-a placut ca oferiti forumuri cu un anume domeniu pe gratis si cu o gama larga de teme, care si daca platesti tot acele teme iti sunt oferite, nu ai mai multe avantaje cum ca ai castiga nu stiu ce tema, nu stiu cati utilizatori.Asa ca si gratuit, si cu plata, esti la fel de avantajat.Asta mi-a placut, din acest motiv am ales aceasta platforma.
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

De ce ati ales forumgratuit.ro ? - Pagina 8 Empty Re: De ce ati ales forumgratuit.ro ?

Mesaj Scris de HappyFighter Mar Apr 12, 2011 6:42 pm

1. Usor de folosit.
2. Editabil rapid.
3. Suport gratuit.
4. Tutoriale oferite.
5. O gama mare de teme.
7. O gama larga de functii.
8. Multi se folosesc de forumgratuit.

Totul a inceput de la un server de Counter Strike. Am vazut un server care jucam foarte multe timp si eram inregistrat pe forum. Odata mi-am pus singur mie intrebarea: Cum sa-mi fac si mie un forum? Si desigur in footer am gasit link-urile alea. Mi-am creat forumul si eram cel mai fericit din sat. Ma laudasem la multi, mai ales la colegi. Si ei doreau foarte mult un forum si tot ma intrebau in timp ce eu ma dezvoltam domeniul acesta. Tot nu demult am dat de un site cu care poti crea site-uri gratis (nu forumuri) si in Panou putea-i edita orice cod HTML. Si de acolo am invatat HTML. Apoi m-am lasat de industria de ***z.com (nu fac reclama) iar mai tirziu de CS. Si de atunci am devenit un om de succes in industria FG-ului si al HTML-ului Fericit Si imi place sa-i ajut pe cei de pe forumul de suport. Pentru ca si eu eram ca si ei. Deci, imi ramiine sa-i multumesc echipei ForumGratuit si sa-i urez succes in continuare. Multumesc celui care a avut ideea aceasta geniala pentru a ajuta lumea si a-i face pe ei mai fericiti. Mai ales lui lexa, Luky si desigur Inei pentru rabdare si ajutor oferit mie si celorlalti. Si tie Wisdom pentru ca si tu am observat ca ajuti pe multi ca si pe mine. Succes in continuare A face cu ochiul
P.S. La moment invat CSS-ul ca tare imi place acest limbaj.
HappyFighter

HappyFighter
Membru Forumgratuit

Mesaje : 272
Localizare : aici..
Data înscrierii : 21/01/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer punBB

http://support.forumgratuit.ro/
HappyFighter a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

De ce ati ales forumgratuit.ro ? - Pagina 8 Empty Re: De ce ati ales forumgratuit.ro ?

Mesaj Scris de .LoVe.ToXiC. Mar Apr 12, 2011 11:06 pm

aveam nevoie de un site pt clan /srv de cs si cautam cum faci siteuri gratuite si a aparut fg si am inceput sal folosesc acum 2-3 ani acum pot fsce forumuri dragute foarte repede !!!!
.LoVe.ToXiC.

.LoVe.ToXiC.
Membru Forumgratuit

Mesaje : 298
Varsta : 27
Localizare : din fata calculatorului
Data înscrierii : 02/03/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://www.progt.forum.st
.LoVe.ToXiC. a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

De ce ati ales forumgratuit.ro ? - Pagina 8 Empty Re: De ce ati ales forumgratuit.ro ?

Mesaj Scris de Motanica Mier Apr 13, 2011 2:48 pm

Pai era acel serial,Naruto.Si acum 5 ani nu stiu de ce , cautam ca nebuna sa fac site gratis.Am gasit pe forumgratuit.ro.. sau eram pe un forum de origami si am dat jos in footer creeaza un forum gratuit... nu mai stiu!Oricum mi l-am facut si am vazut ca trebuia o tema.Fiind atunci un copil , am zis,hai pe aia cu sasuke!Dar nu stiam nimic si mi se pare ca l-am sters.... Apoi dupa catva luni am revenit... Dar la fel ! Ei bine dupa un an am tot vazut un forum de origami superb,cu membrii cu mesaje,mi-am facut si eu si m-am tinut ceva de el.Apoi am mai avut unu,doar ca m-am certat cu cel care trebuia sa puna tutoriale si nu a mai intrat nimeni,dar acum am luat acel forum de la 0,si fiindca imi place justin bieber,am mai fact unul.
Eu sunt un membru fidel!Imi place panou de administrare,l-am si retinut (si acum dau sfaturi fara sa ma uit in el)
Are grafica buna,Forum Gratuit
Este usor de utilizat
Poti face multe
Si ai teme de unde a alegi
Si poti sa iti iei si domeniu..
E o platforma extraordinara!
Motanica

Motanica
Membru Forumgratuit

Mesaje : 128
Data înscrierii : 05/03/2010
Mulțumiri : 0
Internet Explorer

https://help.forumgratuit.ro/
Motanica a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

De ce ati ales forumgratuit.ro ? - Pagina 8 Empty Re: De ce ati ales forumgratuit.ro ?

Mesaj Scris de Vizitato Mier Apr 13, 2011 8:39 pm

Motanica a scris:Pai era acel serial,Naruto.Si acum 5 ani nu stiu de ce , cautam ca nebuna sa fac site gratis.Am gasit pe forumgratuit.ro.. sau eram pe un forum de origami si am dat jos in footer creeaza un forum gratuit... nu mai stiu!Oricum mi l-am facut si am vazut ca trebuia o tema.Fiind atunci un copil , am zis,hai pe aia cu sasuke!Dar nu stiam nimic si mi se pare ca l-am sters.... Apoi dupa catva luni am revenit... Dar la fel ! Ei bine dupa un an am tot vazut un forum de origami superb,cu membrii cu mesaje,mi-am facut si eu si m-am tinut ceva de el.Apoi am mai avut unu,doar ca m-am certat cu cel care trebuia sa puna tutoriale si nu a mai intrat nimeni,dar acum am luat acel forum de la 0,si fiindca imi place justin bieber,am mai fact unul.
Eu sunt un membru fidel!Imi place panou de administrare,l-am si retinut (si acum dau sfaturi fara sa ma uit in el)
Are grafica buna,Forum Gratuit
Este usor de utilizat
Poti face multe
Si ai teme de unde a alegi
Si poti sa iti iei si domeniu..
E o platforma extraordinara!
ForumGratuit nu e de 5 ani Fericit
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

De ce ati ales forumgratuit.ro ? - Pagina 8 Empty Re: De ce ati ales forumgratuit.ro ?

Mesaj Scris de Edge Dum Apr 17, 2011 9:09 pm

Am ales forumgratuit.ro deoarece mi-sa parut foarte usor Panoul de Adminisstrare fata de alte platforme, are un forum de suport in care primesti raspunusl dorit la intrebarile tale intr-un timp scurt.
Edge

Edge
Membru Forumgratuit

Mesaje : 161
Varsta : 32
Data înscrierii : 15/04/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://n3xt-generation.omgforum.net/
Edge a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

De ce ati ales forumgratuit.ro ? - Pagina 8 Empty Re: De ce ati ales forumgratuit.ro ?

Mesaj Scris de tZkak! Dum Apr 17, 2011 9:31 pm

Eu sincer am ales Forumgratuit pentru ca este foarte usor de manevrat + o multime de scripturi
tZkak!

tZkak!
Membru Forumgratuit

Mesaje : 95
Data înscrierii : 20/03/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://czone.wow3.info/
tZkak! a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

De ce ati ales forumgratuit.ro ? - Pagina 8 Empty Re: De ce ati ales forumgratuit.ro ?

Mesaj Scris de Vips-Area Mier Apr 20, 2011 4:54 pm

Pai..povestea mea incepe cam asa:
Vroiam sa fac un forum pentru o alianta intr-un joc!Am tot cautat tot felul de tutoriale,tot felul de site-uri care mai decare...toti recomandau forumgratuit pentru ca este usor de folosit si cum au spus si ceilalti mebri...o gama larga de teme care mai de care!
Am incerca t sa hostez un forum dar m-am lasat pagubas...nu se merita!
Asta a fost o particica din povestea mea!
Vips-Area

Vips-Area
Membru Forumgratuit

Mesaje : 52
Data înscrierii : 10/04/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer

http://www.vips-area.forumer.ro
Vips-Area a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Pagina 8 din 20 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum