Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu gasesc Referentiere : metatags >> Alte taguri meta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Rezolvat Nu gasesc Referentiere : metatags >> Alte taguri meta

Mesaj Scris de Sonic3R Dum Ian 31, 2010 12:12 pm

Am citit tutorialul https://help.forumgratuit.ro/actualizari-si-facilitati-noi-f4/optimizarea-referentierii-forumurilor-prin-google-sitemaps-t2444.htm?highlight=google si pomeneste acolo de Panoul dvs. de administrare >> Afisare >> Pagina de start >> Generalitati >> Referentiere : metatags >> Alte taguri meta...

dar in panoul meu de administrare nu gasesc Referentiere : metatags !!! desi e setat pe modul avansat ...

Nu gasesc  Referentiere : metatags >> Alte taguri meta Kajqk2

please heeeelppp !!!
mersi



Edit: am gasit problema , se afla in PA->General->Promovarea forumului->motoarele de cautare si aici se pot introduce taguri NU in Panoul dvs. de administrare >> Afisare >> Pagina de start >> Generalitati >> Referentiere : metatags >> Alte taguri meta...

rog staff-ul sa schimbati (daca s-au produs modificari din cadrul site-ului forumgratuit.ro) calea corecta din panoul de administrare pentru introducerea tagurilor....
succes


Ultima editare efectuata de catre Sonic3R in Dum Ian 31, 2010 12:29 pm, editata de 1 ori (Motiv : problema rezolvata :D)
Sonic3R

Sonic3R
Membru Forumgratuit

Mesaje : 99
Varsta : 36
Data înscrierii : 24/12/2009
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://automatica447x.forumz.ro
Sonic3R a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Rezolvat Re: Nu gasesc Referentiere : metatags >> Alte taguri meta

Mesaj Scris de Vizitato Dum Ian 31, 2010 4:12 pm

Topic rezolvat=>Inchis.
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum