Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Baza de date sa poate fi exportata.

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Vreti ca baza de date sa fie exportata/importata

Baza de date sa poate fi exportata. - Pagina 2 Left1167%Baza de date sa poate fi exportata. - Pagina 2 Right11 67% 
[ 12 ]
Baza de date sa poate fi exportata. - Pagina 2 Left1128%Baza de date sa poate fi exportata. - Pagina 2 Right11 28% 
[ 5 ]
Baza de date sa poate fi exportata. - Pagina 2 Left115%Baza de date sa poate fi exportata. - Pagina 2 Right11 5% 
[ 1 ]
 
Total voturi : 18
 
 
Sondaj inchis

Baza de date sa poate fi exportata. - Pagina 2 Empty Baza de date sa poate fi exportata.

Mesaj Scris de cosminnnn Vin Mai 02, 2008 6:37 pm

Rezumarea primului mesaj :

De ce nu lasati useri sa isi ''mute'' jucariile.
Puteti sa faceti o optiune ca la domeniu pt. a exportata baza de date sa platim ceva.
Ce ziceti ?
avatar

cosminnnn
Membru Forumgratuit

Mesaje : 101
Data înscrierii : 05/04/2008
Mulțumiri : 0
Internet Explorer

http://prizee.amforum.net/
cosminnnn a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Baza de date sa poate fi exportata. - Pagina 2 Empty Re: Baza de date sa poate fi exportata.

Mesaj Scris de Vizitato Dum Mai 11, 2008 12:21 pm

Te poti duce in alta locatie ( platita) si sa-ti construiesti acolo un forum , sau chiar un site pe bani multi, si sa te rogi de ei sa-ti dea baza de date.
Care crezi ca va fi raspunsul ?
Nu, baza de date sa ramina asa cum este acum.
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Baza de date sa poate fi exportata. - Pagina 2 Empty Re: Baza de date sa poate fi exportata.

Mesaj Scris de Luky Dum Mai 11, 2008 12:57 pm

Cand v-ati creat forumul pe Forumgratuit ati fost de acord cu acest citat:
A fost luat totul in calcul pentru a evita orice incetinire sau intrerupere neasteptata a serviciilor dar este imposibil sa prevedem intreruperile sau sa garantam ca nu va avea loc o incetinire de sistem. Nicio problema de retea, de server sau alte pene nu sunt acoperite de vreo garantie. Nicio rambursare nu poate fi efectuata in cazul vreunei intreruperi a serviciului, a unei daune sau pierderi de continut. Mai multe sisteme sunt puse in functiune pentru a asigura securitatea continutului. Astfel, o salvare a tuturor datelor dvs. este efectuata zilnic. In schimb, nicio salvare anume a unui forum, dump, suport al datelor nu va fi furnizat, oricare ar fi motivul evocat. Administratorul forumului dispune la randul lui, de unelte care ii permit sa utilizeze aceste proceduri de salvare, resetind forumul sau la o data anterioara.
Deci ati fost informati de la inceput ca baza de date nu va fi disponibila pentru descarcare/exportare.Acest citat se regaseste in Conditiile generale
Luky

Luky
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 3467
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti
Data înscrierii : 27/12/2007
Mulțumiri : 25
Internet Explorer phpBB3

Luky a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Baza de date sa poate fi exportata. - Pagina 2 Empty Re: Baza de date sa poate fi exportata.

Mesaj Scris de cosminnnn Dum Mai 11, 2008 2:53 pm

1960 a scris:Te poti duce in alta locatie ( platita) si sa-ti construiesti acolo un forum , sau chiar un site pe bani multi, si sa te rogi de ei sa-ti dea baza de date.
Care crezi ca va fi raspunsul ?
Nu, baza de date sa ramina asa cum este acum.

Aici gresesti...
avatar

cosminnnn
Membru Forumgratuit

Mesaje : 101
Data înscrierii : 05/04/2008
Mulțumiri : 0
Internet Explorer

http://prizee.amforum.net/
cosminnnn a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Baza de date sa poate fi exportata. - Pagina 2 Empty Re: Baza de date sa poate fi exportata.

Mesaj Scris de ezlidor Dum Mai 11, 2008 4:38 pm

cosminnnn ... 1960 are dreptate ... am eu forum platit si asa-i ... nu mi se da acces la baza de date indiferent ca-s administrator principal in Botosani
ezlidor

ezlidor
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 4045
Varsta : 34
Localizare : Iasi
Data înscrierii : 07/02/2008
Mulțumiri : 9
Internet Explorer punBB

https://help.forumgratuit.ro
ezlidor a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Baza de date sa poate fi exportata. - Pagina 2 Empty Re: Baza de date sa poate fi exportata.

Mesaj Scris de Vizitato Dum Iun 29, 2008 12:02 pm

Nu mi se pare o propunere buna. VOTEZ NU!
Dupa ce ai adunat membrii si subiecte pe forumgratuit.ro te duci si transferi pe noul forum facandu-l popular desi el abia a fost deschis. A face cu ochiul
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Baza de date sa poate fi exportata. - Pagina 2 Empty Re: Baza de date sa poate fi exportata.

Mesaj Scris de Vizitato Dum Iun 29, 2008 12:34 pm

Cred ca acest sondaj incearca sa forteze chiar incalcarea regulilor acceptate de cel ce a fost de acord cu ele atunci cind a apasat pe butonul "sunt de acord cu conditiile" in clipa in care a optat pentru a-si face un forum personal pe forumgratuit.ro/
Consider ca acest subiect contravine regulilor, deci trebuie închis.
Cei ce doresc sa se mute pe o alta platforma , o pot face foarte usor, luind cu copy si paste materialele personale postate in forum, la fel si userii acelui forum.
Acest lucru l-am facut si eu cind am venit pe forumgratuit din alta locatie :
Am luat ceea ce era postat in forum, fara baza de date, care nu-mi apartinea si nu am nici un drept sa o cer, chiar daca este o platforma gratuita.


TOPIC SONDAJ ÎNCHIS
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum