Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce ton de culoare ati dori sa aiba in principal un forum cand vizitati unul?

Pagina 10 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Ce ton de culoare preferati la un forum?

Ce ton de culoare ati dori sa aiba in principal un forum cand vizitati unul? - Pagina 10 Left1171%Ce ton de culoare ati dori sa aiba in principal un forum cand vizitati unul? - Pagina 10 Right11 71% 
[ 135 ]
Ce ton de culoare ati dori sa aiba in principal un forum cand vizitati unul? - Pagina 10 Left1129%Ce ton de culoare ati dori sa aiba in principal un forum cand vizitati unul? - Pagina 10 Right11 29% 
[ 55 ]
 
Total voturi : 190
 
 

Ce ton de culoare ati dori sa aiba in principal un forum cand vizitati unul? - Pagina 10 Empty Ce ton de culoare ati dori sa aiba in principal un forum cand vizitati unul?

Mesaj Scris de Vizitato Mier Noi 11, 2009 9:51 pm

Rezumarea primului mesaj :

Tare as vrea sa stiu urmatorul factor:
Ce este preferat de userii de pretutindeni cand viziteaza un forum? Adica ce ton de culoare prefera inchis sau deschis ? Am facut un sondaj cam asemanator pe un vechi forum de al meu, dar tot nu ma convins 100%..
Sper ca nu face nici un rau daca deschid un sondaj de acest gen aici, poate unii chiar vor sa stie si sa afle mai multe pareri despre preferintele altora
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Ce ton de culoare ati dori sa aiba in principal un forum cand vizitati unul? - Pagina 10 Empty Re: Ce ton de culoare ati dori sa aiba in principal un forum cand vizitati unul?

Mesaj Scris de Vizitator Lun Ian 14, 2013 9:30 pm

Eu le prefer clar pe cele albe. De cate ori am avut un forum pe tema neagra fugeau utilizatorii, si cand mutam pe alb veneau tot mai multi.. White Rulles !
Anonymous

Vizitator
Vizitator


Vizitator a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Ce ton de culoare ati dori sa aiba in principal un forum cand vizitati unul? - Pagina 10 Empty Re: Ce ton de culoare ati dori sa aiba in principal un forum cand vizitati unul?

Mesaj Scris de def00 Joi Ian 17, 2013 3:42 pm

Culori deschise , am votat spre alb , dar nu doar alb.
def00

def00
Membru Forumgratuit

Mesaje : 20
Varsta : 31
Data înscrierii : 17/01/2013
Mulțumiri : 0
Internet Explorer punBB

def00 a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Ce ton de culoare ati dori sa aiba in principal un forum cand vizitati unul? - Pagina 10 Empty Re: Ce ton de culoare ati dori sa aiba in principal un forum cand vizitati unul?

Mesaj Scris de SnIkErS Joi Ian 17, 2013 11:32 pm

Inkis sa nu ma doara ochii.
SnIkErS

SnIkErS
Membru nou

Mesaje : 3
Varsta : 38
Data înscrierii : 17/01/2013
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

https://help.forumgratuit.ro
SnIkErS a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Ce ton de culoare ati dori sa aiba in principal un forum cand vizitati unul? - Pagina 10 Empty Re: Ce ton de culoare ati dori sa aiba in principal un forum cand vizitati unul?

Mesaj Scris de S37h Lun Feb 11, 2013 1:33 pm

Inchis (spre negru) parerea mea !
S37h

S37h
Membru Forumgratuit

Mesaje : 49
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data înscrierii : 27/02/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://secretele-mele.board-idea.com/
S37h a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Ce ton de culoare ati dori sa aiba in principal un forum cand vizitati unul? - Pagina 10 Empty Re: Ce ton de culoare ati dori sa aiba in principal un forum cand vizitati unul?

Mesaj Scris de Florin. Lun Feb 11, 2013 8:25 pm

Am votat culori deschise, spre alb. Mereu mi-au placut forumurile care au o tema deschisa si nu una intunecata.
Florin.

Florin.
Membru Forumgratuit

Mesaje : 26
Varsta : 30
Localizare : Private Island
Data înscrierii : 10/02/2013
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://mixcore.forumz.ro/
Florin. a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Ce ton de culoare ati dori sa aiba in principal un forum cand vizitati unul? - Pagina 10 Empty Re: Ce ton de culoare ati dori sa aiba in principal un forum cand vizitati unul?

Mesaj Scris de Duncan Mar Mai 14, 2013 9:18 am

Aleg cololrile deschise, ce duc spre alb.
Duncan

Duncan
Membru activ

Mesaje : 611
Varsta : 26
Localizare : Prahova, Romania
Data înscrierii : 14/11/2012
Mulțumiri : 3
Internet Explorer phpBB3

http://www.extrem-support.forumgratuit.ro
Duncan a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Ce ton de culoare ati dori sa aiba in principal un forum cand vizitati unul? - Pagina 10 Empty Re: Ce ton de culoare ati dori sa aiba in principal un forum cand vizitati unul?

Mesaj Scris de Zachary Mar Mai 14, 2013 11:07 am

Am votat deschis deoarece culorile mai deschise se imbina mai bine, si parca atunci cand intri pe forum e un ton de culoare mai deschisa, ceva ce iti sare in ochi ceea ce e frumos, decat forumurile care au o tema pe un ton de culoare inchisa, e prea intunecat.
Zachary

Zachary
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 2394
Localizare : România
Data înscrierii : 08/05/2013
Mulțumiri : 196
Google Chrome phpBB3

https://www.forumgratuit.ro
Zachary a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Pagina 10 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum