Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

modificare FAQ

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

modificare FAQ Empty modificare FAQ

Mesaj Scris de shining Dum Aug 30, 2009 3:35 am

De ce nu este permisa modificarea FAQ? stiu ca sunt bune si facute inteligent, dar as vrea sa personalizez anumite raspunsuri.. in formatul actual sunt cam generale, iar eu as modifica cate ceva..
de exemplu, la intrebarea Cum imi schimb rangul? raspunsul dat este:
In general nu puteti schimba direct titlul unui rang (titlul unui rang apare direct sub numele dvs. de utilizator, in subiectele de discutie si in profilul dvs., in functie de tema utilizata). Majoritatea forumurilor folosesc rangurile pentru a indica numarul de mesaje pe care le-ati postat si pentru a identifica anumiti utilizatori, de exemplu moderatorii si administratorii pot avea un rang specific care le este propriu. Va rugam, sa nu abuzati de forum scriind mesaje inutile doar pentru a va creste rangul, pentru ca probabil veti descoperi ca moderatorul sau administratorul va va scadea pur si simplu contul dvs. de mesaje.
iar mie prea mi se pare evaziv.. (chiar daca unora nu, eu consider ca da! asa ca nu dati raspunsuri doar pentru acumularea de postari)

ce as raspunde eu aici? simplu de tot, mai intai as schimba insasi intrebarea: Cum avansez in rang? apoi:
rangurile se distribuie in functie de numarul dumneavoastra de postari pe acest forum, ele reprezentand o recunoastere a activitatii dumneavoastra in aceasta comunitate.. va reamintim totusi ca nu incurajam spamul si off-topicul, dupa cum ati citit si in regulament
sau ceva de genul asta.. dar ideea asta este, as dori sa pot personaliza putin si FAQ..
si da, stiu ca pot adauga propriile mele intrebari, dar eu nu asta am intrbat aici, asa ca va rog nu imi raspundeti astfel..
avatar

shining
Membru Forumgratuit

Mesaje : 138
Varsta : 40
Localizare : Azuga
Data înscrierii : 08/08/2009
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

http://scoalaphotoshop.bforum.biz
shining a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

modificare FAQ Empty Re: modificare FAQ

Mesaj Scris de Vizitato Dum Aug 30, 2009 10:19 am

Nu puteti modifica o intrebare sau un raspuns de la FAQ, tot ce puteti face este sa adaugati dumneavoastra altul.
Topic inchis, nu se poate asa ceva momentan.
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum